Sponsor Reklam

Big Farm Kaydol

Flash tabanlı oyunlar içinde en çok sevilen kategorilerden birisi kuşkusuz çiftlik oyunlarıdır. Çiftlik oyunları içinde ise en gelişmiş ve eğlencelilerinden birisi de kuşkusuz Big Farm (Büyük Çiftlik) oyunudur. Tarayıcı tabanlı ve MMO (çoklu oyunculu çevrimiçi) tarzında olan oyun Türkçe dil desteği sunmaktadır. 30 farklı dil seçeneği sunan oyun dünyada en çok oynanan oyunlar arasındadır.

Sponsor Reklam

Türkiye’de şuan için 1 sunucu bulunan oyunda onbinlerce Türk oyuncu çiftliklerinde zaman geçirmektedir. Big Farm’ın en güçlü olduğu yanlardan biriside bu kadar çok oyuncunun tek bir sunucuda birbirlerine karşı yada beraber oynama şansı sunmasıdır.

Sponsor Reklam

Oyun içinde bir çiftlik oyununda bulabileceğinizden daha fazlasını bulabilirsiniz. Tarlalar, bahçeler, değirmenler, kümesler, ahırlar, birbirinden güzel dekorasyonlar oyun içinde yer almaktadır. Oyun gerçekçilik anlamında da gayet başarılıdır. Elde edeceğiniz ürünleri belli aşamalardan geçirmek zorundasınızdır. Mesela yumurta elde etmek için mısır ekmeli, sonra bu mısırı değirmende işlemelisiniz. Daha sonra elde ettiğiniz yemi kümeste tavuklara yedirerek yumurta elde edebilirsiniz. Zahmetli gibi gözüken bu işlemler oyunun daha keyifli olmasını sağlayan ayrıntılardır.

Büyük Çiftlik adıyla da bilinen oyun tamamen Türkçe’dir. Görevler, hediyeler vb. tüm kelimelerin Türkçe olması işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca Türkiye’ye ait bir sunucunun olması da diğer oyuncularla iletişiminizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca oyunda bulunan kooperatif mantığında diğer oyuncularla bir birlik olabilirsiniz.

İçinde barındırdığı birçok ayrıntı ve sürekli görevlerin bulunması oyunu eğlenceli yapan diğer öğelerdendir. Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız, aşağıda bulunan Big Farm Kaydol butonuna tıklamalı, açılan pencerede kullanıcı adı, şifre ve e-posta bilgilerini girerek hemen Büyük Çiftlik oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İçeriği sürekli güncelleştirilen oyun yeni sunucularla da desteklenmektedir. İnternet üzerinden online olarak oynanan çiftlik oyunları içerisinde en popüler olanlardan birisi olmaya devam ediyor.

Big Farm – Büyük Çiftlik Kaydol

Big Farm oyunu hakkında bilgi almak ve nasıl oynanır öğrenmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Big Farm’a nasıl kayıt olacağınızı bilmiyorsanız yardım videomuzu izlemenizi öneririz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Big Bait Kaydol – Oyna

Balık tutkunları ve strateji oyunları sevenleri buluşturan Big Bait oyunu son zamanların en iyi simülasyon …

22 Yorumlar

  1. bulabilsem çiftligimiherşey kolayolacak ama bulamıyorum

  2. Büyük Çiftliği birçok farklı yerden oynayabiliyorsunuz. Siz nerede oynadığınızı hatırlarsanız Çiftliğinizi de bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.