Big Farm | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Big Farm Kaydol

Flash tabanlı oyunlar içinde en çok sevilen kategorilerden birisi kuşkusuz çiftlik oyunlarıdır. Çiftlik oyunları içinde ise en gelişmiş ve eğlencelilerinden birisi de kuşkusuz Big Farm (Büyük Çiftlik) oyunudur. Tarayıcı tabanlı ve MMO (çoklu oyunculu çevrimiçi) tarzında olan oyun Türkçe dil desteği sunmaktadır. 30 farklı dil seçeneği sunan oyun dünyada en çok oynanan oyunlar arasındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de şuan için 1 sunucu bulunan oyunda onbinlerce Türk oyuncu çiftliklerinde zaman geçirmektedir. Big Farm’ın en güçlü olduğu yanlardan biriside bu kadar çok oyuncunun tek bir sunucuda birbirlerine karşı yada beraber oynama şansı sunmasıdır.

 

Oyun içinde bir çiftlik oyununda bulabileceğinizden daha fazlasını bulabilirsiniz. Tarlalar, bahçeler, değirmenler, kümesler, ahırlar, birbirinden güzel dekorasyonlar oyun içinde yer almaktadır. Oyun gerçekçilik anlamında da gayet başarılıdır. Elde edeceğiniz ürünleri belli aşamalardan geçirmek zorundasınızdır. Mesela yumurta elde etmek için mısır ekmeli, sonra bu mısırı değirmende işlemelisiniz. Daha sonra elde ettiğiniz yemi kümeste tavuklara yedirerek yumurta elde edebilirsiniz. Zahmetli gibi gözüken bu işlemler oyunun daha keyifli olmasını sağlayan ayrıntılardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Çiftlik adıyla da bilinen oyun tamamen Türkçe’dir. Görevler, hediyeler vb. tüm kelimelerin Türkçe olması işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca Türkiye’ye ait bir sunucunun olması da diğer oyuncularla iletişiminizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca oyunda bulunan kooperatif mantığında diğer oyuncularla bir birlik olabilirsiniz.

 

İçinde barındırdığı birçok ayrıntı ve sürekli görevlerin bulunması oyunu eğlenceli yapan diğer öğelerdendir. Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız, aşağıda bulunan Big Farm Kaydol butonuna tıklamalı, açılan pencerede kullanıcı adı, şifre ve e-posta bilgilerini girerek hemen Büyük Çiftlik oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İçeriği sürekli güncelleştirilen oyun yeni sunucularla da desteklenmektedir. İnternet üzerinden online olarak oynanan çiftlik oyunları içerisinde en popüler olanlardan birisi olmaya devam ediyor.

Big Farm – Büyük Çiftlik Kaydol

Big Farm oyunu hakkında bilgi almak ve nasıl oynanır öğrenmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

“Big Farm Kaydol” için 12 Yorum

 • En güzel, en eğlenceli çiftlik oyunu bence.

 • emre yavuz :

  hizmetliyim lütfen kutulsun

 • emre yavuz :

  lütfenaet

 • olabilir benimki de açılmıyor. yeniden kayıt olamıyorum da.

 • üf ya kaç gün oldu hala açılmıyor bu oyun

 • kadir doğulu8 :

  l

 • 2 gündür oyunumu açamıyorum , şalışma yapıldıktan sonra oluştu sorun lütfen yardımcı olun

 • indirkaydol :

  Sorunun 2 nedeni olabilir. Bu nedenle anlatacağımız 2 işlemi de deneyin lütfen.
  1- Flash player yazısına tıklayın ve tekrar bu programı indirip bilgisayarınıza kurun. Sürümü eski olduğu için sorun olabilir.
  2- Oyuna tıklayın ve saha sonra CTRL ve F5 tuşlarına aynı anda basın. Tüm verileri tekrar alacaktır.

  Anlattıklarımızı deneyin ve sonucu olumlu yada olumsuz bize bildirin. Ayrıca aldığınız hata nedir açıklarsanız daha ayrıntılı bilgi verebiliriz.

 • big farm acılmıyor neden yazdıklarınızı yaptım ama hala acılmıyor pc de

 • indirkaydol :

  Big Farm oyna bağlantısını sizin uyarınızla düzelttik. Şimdi denerseniz Big Farm oynayabilirsiniz.

 • hasip çiçek :

  lütfen çiftliğimi geri verin hasip çiçek

 • hasip çiçek :

  lütfen çiftliğimi geri verin ad hasip çiçek

Yorum Yapabilirsiniz