Sponsor Reklam

Contract Wars Kaydol – Oyna

FPS tutkunlarına, hiçbir dosya indirmeden, yüksek kalitede oyun oynama fırsatı Contract Wars ile geldi. Gerçekçi silahlar, inanılmaz grafikler, online onbinlerce oyuncu, tüm dünya sunucularına erişim ve daha birçoğu bu oyun ile sizlere sunulmaktadır.

Sponsor Reklam

Gelişen teknoloji ve yeni firmaların oyun sektörüne el atmasıyla, oynayacak oyun seçmekte zorlanır olduk. Contract War, Unity Web Player alt yapısını kullanan ve 3 boyutlu FPS oyununu tarayıcı üzerinden oynamamızı sağlayan inanılmaz bir oyun diyebiliriz. Karakterlerin hareketleri, yürüyüşleri, ateş etme esnasındaki duruşlarına kadar herşey oldukça gerçekçidir.

Sponsor Reklam

Oyunda onlarca farklı silah bulunmaktadır, fakat bu silahların birçoğu ne yazık ki ücretlidir. İlk seviyelerde bu nedenle bazı şeylere alışmanız zor olabilir. Fakat ilerledikçe birçok bonus toplayarak, oyunda daha hızlı, daha güçlü olabilirsiniz. Kazanılan deneyim puanları sayesinde silah, karakter vb. birçok konuda geliştirme yapabilir. Bu geliştirmeler sayesinde önünüze geleni indirebilirsiniz.

Contract Wars’ın şuan için 1milyon’dan fazla oyuncusu bulunmaktadır. En çok oynanan FPS oyunlarından birisi olmasının sebebi sunucuların oldukça hızlı olmasıdır. Oyunu ilk kez oynayanlar haritaların yüklenmesini biraz bekleyebilirler. Fakat harita birkez yüklendikten sonra bir daha yükleme için beklemezsiniz. Ayrıca oyunda birçok oyun modu olduğuna da belirtelim. İstediğiniz oyun modunu seçme şansına sahipsiniz.

Bu güzel oyunu oynayabilmek için Unity Web Player yüklemeniz gerekmektedir, bu nedenle oyuna kayıt olmadan aşağıda bulunan Unity Web Player İndirme Sayfası bağlantısına tıklayarak ilk önce bu programı indirip, kurun. Unity web player’ı kurduktan sonra artık herşey çok kolay.

Unity Web Player İndirme Sayfası

Oyuna kayıt olmak için ise yapmanız gereken aşağıda bulunan Contract Wars Kaydol butonuna basmaktır. Çok kısa bir kayıt işleminden sonra hemen Contract Wars oynayabilirsiniz. İleride size oyunda silahları nasıl daha kolay alabileceğinizi ve para ödemeden silah sahibi nasıl olunur anlatacağız. Hepinize bol “frag”lı oyunlar.

Contract Wars Kaydol

Oyun içinde susturucu kullanmak için resimde gözüktüğü gibi W*TASKS yazısına tıklayıp seçmek gerekmektedir.

Contract-Wars-Silaha-Susturucu-Takmak
Contract Wars Silaha Susturucu Takmak

Contract Wars oyununa nasıl kayıt olacağınızı, oyunu nasıl oynayacağınızı ve oyunun püf noktalarını anlattığımız sesli yardım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Takıldığınız, anlamadığınız yada zorlandığınız yerleri bize iletebilirsiniz, en kısa sürede size cevap vereceğiz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Big Bait Kaydol – Oyna

Balık tutkunları ve strateji oyunları sevenleri buluşturan Big Bait oyunu son zamanların en iyi simülasyon …

86 Yorumlar

  1. abi birisi şu efsane oyunu geliştirsin steam a falan gelsin bi yapımcı oyunu satın alsın gelişsin bu oyun server bulmuyo

  2. Biz de isteriz ama bu tür olaylar çok olmuyor 🙁

  3. Facebook Oyun Çarşısı bunu sağlayacaktır. Ama daha geliştirilme aşamasında.

  4. İndir Kaydol ben bu oyunu eskiden çok keyif alarak oynuyodum 30 leveldim çoğu silahı açtım hesabım hala duruyo server bulmuyo

  5. ben bu oyunu facebook tan oynuyordum hesabım şikayet nedeniyle kapandı başka bir yerden aynı hesabımla oynayabilirmiyim verdiğim emekler zayi oldu facebook şerefsizi asker resmi nedeniyle hesabımı kapattı.
    yardımcı olun lütfen.

  6. Contract Wars birçok farklı siteden oynanabiliyor. Sizin durumunuzda Contract Wars facebook sayfasından oyun yönetimine eski hesabınızla ilgili bilgileri (kullanıcı adı – e-posta adresi vb.) var olan başka bir facebook hesabınıza aktarılmasını istemek olur. Fakat çok mümkün olduğunu düşünmüyorum, bir deneyin isterseniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.