Sponsor Reklam

FireShot İndir – Kaydol

FireShot oyunu 30 Mayıs 2016 tarihinde kapanmıştır!

Legend Online ile tanıdığımız Oasis Games firmasından bomba gibi bir oyunla oyun severlerin karşısına çıktı. Oyunlardaki başarısını sürdüreceğe benzeyen şirket yeni oyunuyla da Türk kullanıcılarını memmun edecek gibi gözüküyor. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan bu oyunu hemen indirip denemenizde fayda var.

Sponsor Reklam

FireShot yeni nesil FPS oyunlarında olan bütün özellikleri içermektedir. Fakat oyunu kendine has yapan özelliklerde bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki silah çeşitliliğidir. Hem geleceğin, hem günümüzün hem de geçmişe ait birçok silah bulunan oyunda herşey sizin yeteneğinize ve isteğinize bırakılmıştır. Diğer FPS oyunlarında göremediğimiz bu çeşitlilik oyuna ilgiyi kesinlikle arttıracaktır. Oasis Games’e ait oyun 1.9 GB’dır ve aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Fireshot İndir

Oyunun bir diğer özelliği ise mod olarak da birçok çeşitlilik içermesidir. PVE adı verilen bot sistemi ve AI yapay zeka modları bulunan oyun benzerlerine bu konuda da fark atmaktadır. Yani bir oyun içinde birçok silah ve birçok oyun modu bulunması kullanıcıları kendine bağlayacaktır. Üstelik bot ve AI seçenekleri ile tek başınıza da takılma imkanınız bulunmaktadır.

FireShot’ta yok yok diyebiliriz. Oyun içinde zombilere karşı mücadele edebileceğiniz gibi, devasa teknoloji harikası robotlara karşı da mücadele edebileceksiniz. Gelişmiş silahlarla savaşabileceğiniz gibi 2. dünya savaşından kalma silahlarıda kullanabileceksiniz. Üstelik bu kadar özelliği bulunan oyunda öldürme becerilerinize göre başarılar elde edebileceksiniz.

Tamamen Türkçe olan FireShot‘ta gerçek bir FPS deneyimi yaşayacaksınız. Harika karakter çizimleri, detaylı haritalar, patlama efektleri, silah sesleri ve daha birçok görsel, işitsel efekt oyunda mevcuttur. Sizde ücretsiz olarak FireShot’a kayıt olmak için aşağıda bulunan FireShot Kaydol bağlantısına tıklayın ve hemen kayıt olun. Oyunu bilgisayara kurmak için ise yazının başında bulunan FireShot İndir bağlantısını kullanmanız yeterlidir. Sizde bu efsane olacak oyunu hemen oynamaya başlayın.

FireShot Kaydol

FireShot oyun tanıtımı videosu.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Big Bait Kaydol – Oyna

Balık tutkunları ve strateji oyunları sevenleri buluşturan Big Bait oyunu son zamanların en iyi simülasyon …

21 Yorumlar

  1. Ne yazık ki oyun 30 Mayıs itibari ile kapanmıştır. Tekrar açılması ile ilgili henüz bir haber yoktur!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.