Galaxy Life | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Galaxy Life Kaydol – Oyna

Oyun dünyasının hızına yetişebilmek mümkün gözükmüyor. Size gerçek zamanlı çoklu oyunculu ve web tabanlı bir oyun daha tanıtacağız. Galaxy Life güzel çizimleri, milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile oyun severlere tamamen Türkçe olarak sunuldu. Davetsiz Düşman, War Commander ve birkaç gün önce sizlere tanıttığımız War of Mercenaries türünde bir oyun olan Galaxy Life büyük küçük herkesin oynayabileceği bir yapıya sahiptir.

Sponsor Reklam

Galaxy Life oyununda kendinize ait bir gezegeniniz bulunmaktadır ve bu gezegeni geliştirmek için çalışırsınız. Firebit adı verilen kötü düşmanlara karşı savaşarak halkınızı bu zalim ırktan korumalısınız. Ayrıca diğer oyuncularla gezegenler arası savaş yaparak daha da güçlenmeniz mümkündür.

 

Oyunda Mineral ve Altın ana kaynakları oluştururken, işçi sayısı ve galaksi çipleri yan kaynaklar olarak söylenebilir. Mineral kaynağı elde etmek için madenler kurabilirsiniz. Altın kazanmak için ise ev inşa edip vergi toplayabilirsiniz. İşçi sayısını arttırmak için koleksiyon malzemeleri toplamanız gerekmektedir. Galaksi çipleri ise rastgele olarak temizlenen ağaçi kaya vb. yerlerden düşebilmektedir. Galaksi çipleri ile inşaatları hızlandırma yada kaynaksız bina yapma şansınız bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Galaxy Life size kocaman bir evrende savaşma şansı tanımaktadır. Gezegeniniz bir sistemin içinde yer almaktadır. Bunu Güneş sistemi olarak düşünebilirsiniz. Tabi bu sistem galakside bir yer kaplamaktadır. Bu galaksiyi ise Samanyolu galaksisi olarak düşünebilirsiniz. Tıpkı Samanyolu galaksisinde olduğu gibi milyonlarca sistem ve gezegen oyun içinde bulunmaktadır.

 

Çizgi karakterleri, ses efektleri ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan Galaxy Life’a kayıt olmak için aşağıda bulunan Galaxy Life Kaydol butonuna tıklamalısınız. Kayıt işleminden sonra sizde Galaxy Life oynayabilir ve gezegeniniz kötü kalpli Firebit’lerden koruyabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Galaxy Life Kaydol

“Galaxy Life Kaydol – Oyna” için 10 Yorum

 • arda

 • lütfen bunu evet diyin lütfen

 • Öktem Suzi :

  Galaxy Life oyununu bir türlü açılmıyor .facebook ta denedim açılmadı .neden açılmıyor konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden sağolun

 • Oyun çok güzel Abi

 • gajigaji :

  Bendede açılmıyo bi türlü.internettende açılmıyo facedende açılmıyo.Nolacak ne yapak bilmeyem.

 • Şükrü Yıldırım :

  Bende bilmiyorum Öktem Suzi.Benimkide aynen öyle.Bir türlü açılmıyor.Sadece 3 tane olmayan küçük resim parçaları geliyor.Birisine basıyorum yeni 3lü çıkıyor.Bir daha basıyorum 3lü bir daha bir daha derken reimler bitiyor ve bembeyaz bomboş oyunsuz bir sayfa çıkıyor gözümün önüe.Tabiki bu bir cevap değildi.Şimdi araştırmaya başlıyorum.Yandexden tümsiteleri didik didik arıyacağım ve bu oyunu tekrar açılır hale getireceğim.Siz bu işi bana bırakın agalar(:(:(:

 • Öktem – Galaxy Life facebook üzerinden açılıyor. Eğer önceden oynuyor ve artık oynayamıyorsan sitemizden Flash Player'ı indirip güncellemen gerekebilir.

 • indirkaydol :

  Başka bir facebook hesabı ile Galaxy Life’ı açmayı denediniz mi?

 • oyun acılmıyor ne yapmam lazm

 • Yazının altında bulunan Galaxy Life Kaydol butonuna basarak oyunu açabilirsiniz. Eğer oyunda takılma vb. bir problem alırsanız – sitemizden flash player'ın son sürümünü bilgisayarınıza indirerek kurmanız gerekir.

Yorum Yapabilirsiniz