Galaxy Life | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Galaxy Life Kaydol – Oyna

Oyun dünyasının hızına yetişebilmek mümkün gözükmüyor. Size gerçek zamanlı çoklu oyunculu ve web tabanlı bir oyun daha tanıtacağız. Galaxy Life güzel çizimleri, milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile oyun severlere tamamen Türkçe olarak sunuldu. Davetsiz Düşman, War Commander ve birkaç gün önce sizlere tanıttığımız War of Mercenaries türünde bir oyun olan Galaxy Life büyük küçük herkesin oynayabileceği bir yapıya sahiptir.

Sponsor Reklam

Galaxy Life oyununda kendinize ait bir gezegeniniz bulunmaktadır ve bu gezegeni geliştirmek için çalışırsınız. Firebit adı verilen kötü düşmanlara karşı savaşarak halkınızı bu zalim ırktan korumalısınız. Ayrıca diğer oyuncularla gezegenler arası savaş yaparak daha da güçlenmeniz mümkündür.

 

Oyunda Mineral ve Altın ana kaynakları oluştururken, işçi sayısı ve galaksi çipleri yan kaynaklar olarak söylenebilir. Mineral kaynağı elde etmek için madenler kurabilirsiniz. Altın kazanmak için ise ev inşa edip vergi toplayabilirsiniz. İşçi sayısını arttırmak için koleksiyon malzemeleri toplamanız gerekmektedir. Galaksi çipleri ise rastgele olarak temizlenen ağaçi kaya vb. yerlerden düşebilmektedir. Galaksi çipleri ile inşaatları hızlandırma yada kaynaksız bina yapma şansınız bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Galaxy Life size kocaman bir evrende savaşma şansı tanımaktadır. Gezegeniniz bir sistemin içinde yer almaktadır. Bunu Güneş sistemi olarak düşünebilirsiniz. Tabi bu sistem galakside bir yer kaplamaktadır. Bu galaksiyi ise Samanyolu galaksisi olarak düşünebilirsiniz. Tıpkı Samanyolu galaksisinde olduğu gibi milyonlarca sistem ve gezegen oyun içinde bulunmaktadır.

 

Çizgi karakterleri, ses efektleri ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan Galaxy Life’a kayıt olmak için aşağıda bulunan Galaxy Life Kaydol butonuna tıklamalısınız. Kayıt işleminden sonra sizde Galaxy Life oynayabilir ve gezegeniniz kötü kalpli Firebit’lerden koruyabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Galaxy Life Kaydol

“Galaxy Life Kaydol – Oyna” için 22 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz