Google Kaydol, Gmail Kayıt Ol | indirkaydol.com | İndir, Kaydol, Kayıt Ol, Üye Ol, Oyna |

Google Kaydol – Gmail Kayıt Ol

Hemen hemen herkesin ana sayfası olan Google’a kayıt olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Bu yazımızda size bu işlemin nasıl yapıldığını yazılı ve videolu şekilde anlayacağız. Böylelikle hergün kullandığınız Google’ın birçok hizmetinden yararlanırken hiç bir sorun yaşamayacak, üstüne Google’a üye olmanın avantajlarını yakalayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Google internet dünyasının en büyük şirketi ve teknoloji şirketleri arasında ise en büyük şirketlerden birisidir. İnternetle tanışan herkesin Google’a girip arama yapmayı öğrenmesi ilk işlerden birisidir. Ve sitenin o kolay kullanımı, basit arayüzü ve neredeyse kusursuz aramaları bu işin hemen öğrenilmesini sağlamaktadır.

 

İnternet kullanıcıların çoğu bir web sitesine gitmek için adres çubuğuna sitenin adresini yazmamaktadır. Bunun yerine google’a gitmek istedikleri sitenin ilk birkaç harfini yazmayı tercih etmektedirler. Örnek olarak Milliyet gazetesinin web sitesine gitmek isteyen birisi Google’ı açıp “mil” yazmakta ve Google’ın hemen önerdiği milliyet kelimesini tıklamaktadır. Böylelikle ilk çıkan Milliyet web sitesine tıklayıp girmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Google’a nasıl kaydolunur? Google eskiden kapalı olan ve sadece davet üzerine çalışan Gmail e-posta sistemini artık tüm kullanıcılara açmış bulunmaktadır. Yani herkes Google’dan bir e-posta adresi alabilmekte ve bu e-posta ile sitenin tüm hizmetlerini kullanabilmektedir. Google’a kaydolmak demek aslında Gmail’den bir e-posta adresi almak, yani Gmail’e kayıt olmak demektir.

Google’a kayıt olduğunuzda yani bir şifre ve e-posta adresiniz olduğunda Google’ın sunduğu tüm hizmetlere giriş yapma şansına sahip olursunuz. Yani Youtuba girip video gönderebilir, Blogger’da kendinize bir web sitesi oluşturup yazı yazabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu nedenle Google kayıt olmak yani Gmail kaydol işlemini yapmak önemlidir. Bu işlemi yapmak için ise aşağıda bulunan Gmail Kayıt Ol butonuna tıklamanız yeterlidir. Açılan pencerede gerekli alanları doldurarak sizde Google kaydolmuş olursunuz.

Google Kaydol Gmail Kaydol

Google-Kaydol-Gmail-Kayıt-Ol-0

“Google Kaydol – Gmail Kayıt Ol” için 20 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz