Knights Clash of Heroes | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Knights Clash of Heroes Kaydol – Oyna

Strateji oyunları sevenlerin beğenerek oynayacağı bir oyun ile yine İndirKaydol farkıyla tanışacaksınız. Knights: Clash of Heroes taktiksel becerilerine, savaş yeteneklerine ve zekasına güvenenlere göre bir oyun. Sizde bir strateji oyunu tutkunu iseniz bu oyunu zevkle oynayacaksınız.

Sponsor Reklam

Knights: Clash of Heroes oyununa başlarken bir rehber size oyunu öğretecektir. Nasıl bina yapılır, nasıl bina seviyesi yükseltilir, hammadde toplama, savaş çeşitleri ve savaş karakterleri hakkında bilgi alarak oyuna başlarsınız. Oyunda altın, odun, taş ve demir olmak üzere 4 ana kaynak vardır. Ayrıca görevlerle elde edebileceğiniz kristal kaynağı bulunmaktadır. Kristal ile bina hızlandırmaları, eksik olan hammadde ve eşyaları tamamla vb. birçok işlemde kullanabilirsiniz.

 

Oyun size saat başına 1 enerji sağlamaktadır. Seviye atladığınızda enerjiniz sonuna kadar dolar. Bu enerji olmadan savaşlar yapamazsınız. Savaşırken başka oyuncularla kapışabilirsiniz. İki tür savaş tekniğinden ilki olan oyunculara saldırıda savaştan galip olarak ayrılabilmeniz için 3 koşulu yerine getirmeniz gerekir. Saldırdığınız oyuncunun askerlerinin yarısını, binalarının yarısını ve ana kalesini yok etmelisiniz. Bu 3 koşulu yerine getirirseniz, yağmalamadan maksimum kazanç elde edersiniz.

Sponsor Reklam

İkinci savaş türünde ise en güçlü 4 savaşçınız ile sürekli seviye atlamaya çalışırsınız. Her seviyede özel hediyeler kazanırsınız. Bu savaşın en güzel tarafı askerlerinizi kaybetmezsiniz. Bu nedenle ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemeniz size ekstra geliştirme imkanları sunacaktır.

 

Oyunda ayrıca birçok çeşit savaşçı bulunmaktadır. Savaşçılara ek olarak kahramanlarda size savaşlarda yardımcı olacaktır. Savaşçıların zırh, silah, can vb. özelliklerini araştırmalarla geliştirebilirsiniz. Geliştirilen bu özellikler savaşları kazanmanızda büyük avantaj sağlayacaktır. Sizde bu eğlenceli strateji oyunu olan Knights Clash of Heroes oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan Knights Clash of Heroes Kaydol butonuna basabilirsiniz. Kısa bir kayıt işleminden sonra strateji becelerinizi konuşturun!

Sponsor Reklam

Knights: Clash of Heroes Kaydol

Knights-Clash-of-Heroes-Kaydol-Oyna-0

“Knights Clash of Heroes Kaydol – Oyna” için 26 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz