Sponsor Reklam

Legend Online Ödül Kodu Nasıl Alınır

Legend Online oyun yönetimi ödül kodu dağıtımını durdurmuştur.

Son birkaç yılın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Legend Online ödül kodları dağıtmaya devam ediyor. Çoğu zaman sunucu hatalarından kaynaklanan sorunlarda oyuncularına bir özür niyetinde olan bu ödül kodlarını almak ve nasıl kullanacağınızı öğrenmek için yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Sponsor Reklam

Oyuna başlarken ödül kodunu nasıl aldığınızı ve kullandığınızı hatırlamıyor olabilirsiniz. Aslında oyuna ilk başlarken basit ama etkili bir başlangıç paketi verilir. Bu paketi almak için yapmanız gereken işlemler aslında çok kolaydır. İlk önce yapmanız gereken yazının sonunda bulunan Legend Online Ödül Kodu Al butonuna tıklamak ve daha sonra açılan sayfada hangi sunucuda iseniz o sunucuyu seçmek ve Ödül Kodunu Teslim Al yazısına tıklamak. Size verilen ödül kodunu kopyalayın ve daha sonra oyuna giriş yapın. Girişten sonraki işlemler resimden sonra anlatılmaktadır.

Sponsor Reklam
Legend-Online-Odul-Kodu-Al
En Son Legend Online Ödül Kodu Al

Oyuna giriş yaptığınızda sağ üst köşede bulunan dünya resminin altında bulunan Etkinlik Al yazısına tıklayın. Açılan pencereye CTRL+V tuşlarına aynı anda basarak ödül kodunu yapıştırın. Teslim butonuna tıkladığınızda ödülü almış olacaksınız. Yeni ödül kodları da yine bu şekilde verilmektedir. Önceden de belirttiğimiz gibi sunucu çökmeleri, özel günler vb. durumlarda yeni ödül kodları verilmektedir. Fakat her yeni ödül kodu aşağıda size verilen bağlantıdan alınmaktadır.

Ödül kodları ile XP kağıdı, altın, deneyim vb. birçok ekstra verilmektedir. Bu nedenle verilen ödül kodlarını kaçırmamanız gerekmektedir. Ayrıca hatırlatalım ödül kodlarının bir kısmı sürelidir ve sadece belli bir süre aktif olmaktadır. Aldığınız ödül kodlarını her sunucu için sadece bir kez kullanabilirsiniz. En son Legend Online Ödül Kodunu Almak için aşağıda bulunan butona tıklayınız. Yine aşağıda bulunan butonla bedava ve yasal olarak nasıl elmas kazanacağınızı anlatan yazımızı mutlaka okuyunuz.

Legend Online En Son Ödül Kodu Al Bedava ve Yasal Elmas Kazan

Legend Online Ödül Kodu alırken zorlanan oyuncular için hazırladığımız yardım videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Legend Online Bedava Elmas kazanmak için yapmanız gerekenleri anlattığımız videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz. Takıldığınız, sorun yaşadığınız bir adım olursa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Bir Google Kitap Nasıl Şikayet Edilir

Ne yazık ki “nefret” söylemleri her yerde karşımıza çıkıyor. Daha önce İslamiyet düşmanı bir facebook …

43 Yorumlar

  1. Legend Online ödül kodu dağıtımını durdurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.