Steam | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Steam İndir – Kaydol

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: Her zaman güncel
Eklenme: 29 Mayıs 2013
Dil: Türkçe
Boyut: 1,6 Mb (kurulum yöneticisi)
Üretici: Valve Corporation
İS: Tüm Windows, MAC ve Linux Sürümleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.628 Kez Okundu

En büyük oyun firmalarından olan Valve tarafından geliştirilen Steam platformu oyun severlerin işlerini kolaylaştıran programlardan birisidir. Counter Strike’ın (aslında Half-Life’ın) orjinalliği ile sıkıntı yaşayan Valve firmasının çözüm olarak ürettiği bu program sayesinde kaçak oyunların miktarında önemli bir düşüş olmuştur. Counter Strike sunucularının kaçak Half Life oyunlarını engellemesi için amaçlanan bu program, bugün milyonlarca oyuncuya hizmet etmektedir.

Sponsor Reklam

İlk başlarda sadece Valve firmasının oyunları için yapılandırılan program daha sonra birçok başka firmanın oyunlarını da kapsayacak şekilde genişlemiştir. Bugün Steam gereksinimi ve desteğine sahip binlerce oyun bulunmaktadır. İnternet bağlantısı isteyen program sayesinde oyunların güncelleştirmeleri kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Steam bilgisayarınızda kurulu olan oyunları listelemekte ve bu oyunların güncelleştirmelerini anında yükleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca Steam sayesinde oyunlarınızın yama, ek paket vb. ücretli hizmetlerini program üzerinden uygun fiyatlarla satın alıp hemen bilgisayarınıza yükleme imkanına da sahipsiniz.

 

İlk defa 2003 yılında yayınlanan Steam’e yıllar içinde birçok değişiklik yapılmıştır. İşletim sistemi olarak sadece Windows işletim sistemini destekleyen program bugün Mac OS X, Linux gibi işletim sistemlerini de desteklemektedir. Hatta Playstation 3 ile birlikte bu oyun konsolunda da Steam kullanılabilmektedir. Program aynı zamanda Android, iOS gibi cep telefonları işletim sistemlerinde de çalışır duruma getirilmiştir.

Sponsor Reklam

Sayılar ve tarihlerle Steam;

  • Eylül 2003 – İlk Steam sürümü Windows için piyasada
  • Mayıs 2010 – Mac OS X işletim sistemine uyumlu
  • Şubat 2013 – Temel Linux işletim sistemlerine uygun sürümü çıktı
  • Mayıs 2013 – 2 binden fazla oyun içerdi
  • 6.6 milyon – Aynı anda platformda olan en yüksek kullanıcı sayısı
  • Kasım 2012 – 54 milyon aktif kullanıcı sayısı
  • %50 – %70 – Toplam satılan oyunlarda ki Steam yüzdesi

Oyun yapımcılarını çalıntı, sahte oyun derdinden kurtaran ve oyun severlere büyük kolaylık sağlayan program tamamen ücretsizdir. Sizde oyun tutkunu biriyseniz bu programı bilgisayarınızda bulundurmalısınız. Program üyelik üzerinden çalıştığı için aşağıda bulunan Steam Kaydol butonuna tıklayarak Steam’e üye olabilirsiniz. Steam’i indirmekte tamamen ücretsizdir. MAC, Linux ve Windows için Steam sürümünü yukarda bulunan İndir kısmından bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Steam Kaydol

Steam İndir Android Steam İndir iPhone

Steam-İndir-Kaydol-0

Yorum Yapabilirsiniz