Vitamin | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Vitamin Eğitim Kaydol

İnternet üzerinden tüm dersleri çalışabileceğiniz, tekrar yapabileceğiniz, soru çözebileceğiniz, deney izleyebileceğiniz ve daha fazlasını ücretsiz bir şekilde yapabileceğiniz Vitamin Eğitim sitesidir. Öğretmen, veli ve öğrenciler için ayrı ayrı kolaylıklar ve hizmetler sunan Vitamin sitesi günümüzde eğitime en büyük desteği sağlayan web sitelerinden birisidir.

Okul öncesi, 4-8 arası sınıflar ve tüm lise seviyesine derslerinde büyük destek olan site görsel ve işistsel anlatımlarla  derslerin, konuların, öğrenimlerin kalıcılığını arttırmaktadır. Dersleri eğlenceli hale getiren Vitamin, bilgilerin günlük hayata yansımasını da arttırmaktadır. İlköğretim düzeyinde öğrencilerin derslerine eksta kaynak olmakta, onlara deneyler, ek anlatımlar ile destek olmaktadır.

 

Vitamin Lise, 9. ve 10. sınıf düzeyinde Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih ve İngilizce derslerini içerir. Sitenin en büyük avantajı istediğin zaman istediğin dersi çalışabilme, dinleyebilme ve sınavını alma şansı sunar. Deneme sınavları yaparak kendini test etme olanağı sunar. İster hızlı çalış ister yavaş, ister Matematik’ten başla ister İngilizce’den. Kendine özel ders çalışma şeklini belirle, sıkılmadan – yorulmadan derslerinde başarıyı yakala.

Liseli gençler Vitamin kullanmanız için sebepler.

http://youtu.be/QquR4Hzav2Y

Sitede öğretmenler de düşünülmüş ve onlar için ayrı bir bölüm oluşturulmuştur. Lise veya ilköğretim fark etmeden tüm öğretmenler siteyi derslerine yardımcı bir kaynak olarak görebilirler. Okul – Ev – Vitamin üçlüsü ile kalıcı öğrenimi ve başarıyı arttırma şansı elde edilir. Öğretmenler sınıfınızın, okulunuzun başarısı için sizde Vitamin’in imkanlarından yararlanabilirsiniz. İster özel okul ister devlet okulu olsun, tüm öğrencilere destek olan bir sitedir.

Öğretmenler neden Vitamin’i seçmeliler?

http://youtu.be/YiJ7_bBMMkQ

Vitamin veliler (ebeveynler) için de hizmet etmektedir. Çocuklarının gelişimini yakından izleyebilir, onlara Vitamin kullanımında rehber olabilirler. Çocuklarının eğitimsel başarılarına katkıda bulunabilirler. Böylelikle çocuklarının bilgisayarı ve interneti efektif bir şekilde kullanmaları da sağlanır.

Veliler, çocuğunuz için neden Vitamin?

http://youtu.be/uu8Sy1InLPM

Sayılarla ve tarihlerle Vitamin;

  • 5 Mart 2012 – Vitamin öğrenci ve öğretmenlere açıldı.
  • 5.2 milyon ilk ay ziyaretçi sayısı
  • 2.8 milyon farklı ziyaretçi sayısı
  • 4.3 milyon bir ayda izlenen ders içeriği
  • 620bin üye kaydı
  • 60 milyon dakika sitede geçirilen toplam süre
  • 73.6 milyon sayfa görüntülenme

Bilgisayar ve internetin eğitim için en iyi kullanım adresi olan Vitamin Eğitim sitesi ücretsizdir. Siteyi kullanabilmek için Vitamin Kaydol işlemini yapmanız gerekmektedir. Veli, öğretmen ve öğrenciler için ayrı kayıt işlemleri gerçekleştirilir. Bu nedenle Vitamin Öğretmen Kaydol, Vitamin Veli Kaydol ve Vitamin Öğrenci Kaydol bağlantılarından size uygun olanı seçin ve tıklayın. Kayıt işlemi kolay bir şekilde yapılacaktır.

Vitamin Öğrenci Kaydol Vitamin Veli Kaydol Vitamin Öğretmen Kaydol

Vitamin İlköğretim hakkında bilgi veren video.

http://youtu.be/our-f8tiZsg

Vitamin Eğitim nedir?

http://youtu.be/6xsjgNslU4U

 

“Vitamin Eğitim Kaydol” için 20 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz


− altı = 1