WhatsApp | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

WhatsApp İndir – WhatsApp Kaydol

Akıll cep telefonu olan hemen hemen herkeste bulunan WhatsApp uygulaması son olarak Facebook’a inanılmaz bir fiyata satıldı. 19 milyar $ gibi inanılmaz bir fiyata satılan uygulama yeni özellikleri de beraberinde getirecek gibi gözüküyor. Özellikle güvenlik konusunda olacak bu yenilikler, kullanıcıların fotoğraf vb. bilgilerinin rehberde kayıtlı olmayan başkaları tarafından görülmesini engelleme gibi ayarlar getirecek. Aslında basit bir mesajlaşma programı olan WhatsApp kendini geliştirerek insanların ihtiyaçlarına çare olan bir uygulamaya dönüşmüştür.

Sponsor Reklam

WhatsApp’ın özellikleri, yapabildikleri hakkında kısa kısa açıklamalar:

  • Ücretsiz: Uygulama bir yıl boyunca tamamen ücretsiz kullanılır. Daha sonra ise yıllık 0,99$’lık bir ücrete sahiptir.
  • Uluslararası Gönderim: Dünyanın herhangi bir yerine mesaj gönderebilirsiniz ve herhangi bir ücret ödemezsiniz.
  • Medya Mesaj: Mesajlarınıza video, ses ve fotoğraf ekleme seçeneği vardır.
  • Grub Mesajlaşma: Bir grup oluşturarak sohbet etme imkanı bulunmaktadır.

 

  • Basitlik: Uygulama telefon numarası ile kayıt edildiği için telefonunuzu değiştirseniz bile WhatsApp kullanmada sıkıntı yaşamazsınız. Kullanıcı adı ve parola gibi bilgiler istemez.
  • Arkadaşlar: Telefon rehberiniz kullanılarak uygulamayı kullanan tüm arkadaşlarınız otomatik olarak bulunur.
  • Çevrimdışı: Telefonunuz kapalı olduğunda yada uygulamaya bağlı olmadığınızda size gelen mesajlar online olana kadar bekletilir.
  • Konum paylaşma: Belki de uygulamayı kullananların en çok beğendiği özelliklerden bir tanesidir. Buluşma noktasını arkadaş(lar)ınıza gönderebilirsiniz.

Burada belirtilen özelliklerin dışında daha birçok ayrıntı barındıran uygulamayı daha edinmediyseniz büyük bir hata içindesiniz demektir. Siz de akıllı cep telefonunuzu aktif olarak kullanmak istiyorsanız WhatsApp indir. Uygulamayı yüklemeniz yeterlidir, WhatsApp kaydol veya WhatsApp üye ol gibi herhangi bir işleme gerek yoktur. Her türlü akıllı telefon için uygulamanın sürümleri bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

WhatsApp İndir – iPhone WhatsApp İndir – Android   WhatsApp İndir – Windows Phone   WhatsApp İndir – BlackBerry

Whatsapp kayıt olma ile ilgili problem yaşayan kullanıcılarımızı düşündük ve nasıl Whatsapp kaydol işlemini yapacağınızı anlatan bir video hazırladık. Video da Whatsapp hakkında bilgi alabilir ve nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Whatsapp indirme işlemi ile ilgili sorunlarınıza yardımcı olacak Whatsapp indir videosuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

WhatsApp-indir-5

WhatsApp İfadeleri

“WhatsApp İndir – WhatsApp Kaydol” için 91 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz