Chrome İndir, tarayıcı | indirkaydol.com | İndir, Kaydol, Kayıt Ol, Üye Ol, Oyna,

Chrome İndir

İnternet dünyasının en büyük firması, herkesin bildiği ve kullandığı sayfalarının yanında artık kendi ürettiği internet tarayıcıyla karşımızda. Google yıllardır müşterilerini memmun etmekte, internet dünyasının en çok kullanılan arama motoru olmasının yanı sıra üstüne Çeviri, Drive, Takvim vb. birçok özelliği de yanında barındırır. Tabi arama motorunda yaptığı yenilikler ve geliştirmeler ilede hala dünyanın en çok tercih edilen arama motorudur.

 

Yıllardır internet ve teknoloji dünyasının büyüyen devi Google milyar dolarlık bir şirket olmuştur. Yıllarca Internet Explorer ve Netscape çekişmesine sahne olan Türkiye’nin ilk internet kullanıcıları daha sonra bu yarışa giren Firefox ile mutlu oldu. Evet mutlu kullanıcılar mutlu oldu çünkü bu tarayıcı hem daha hızlı hem de daha güvenliydi. Tabi zamanla birçok rakip daha bu yarışa katıldı. İşte yıllarca bu yarışa seyirci kalan Google, tüm dünyada kabul gören ve kullanılan Chrome’u üretti.

Chrome özellike sayfaları açmadaki hızıyla rakiplerine karşı tercih edilmeye başladı. Google’a olan güven ve sevgi ile de hızla kullanıcı sayısı arttı. Artık en çok tercih edilen web tarayıcıları içinde ilk 3 içinde yer aldığını belirtebiliriz. Gmail ile olan bağlantısı ile de kullanıcıların işlemlerini oldukça kolaylaştırmıştır.

Yıllarca Mozilla Firefox kullanan birisi olarak, bende artık Chrome’a kısmi de olsa geçiş yaptım diyebilirim. Özellikle Firefox’un Flash uygulamalarında zorlanması nedeniyle bu geçiş benim içi zorunlu oldu. Siz de ne kadar fanatik bir tarayıcı kullanıcısı olursanız olun Chrome’u denemenizi öneririm. Yazım hatalarını gösteren özelliği ise kesinlikle en büyük artısı diyebilirim. Aşağıdaki bağlantılardan Chrome İndir ve Chrome 64 Bit İndir programı indirebilirsiniz. İşletim sisteminize uygun olanı seçmeniz performansı arttıracaktır.

Chrome İndir   Chrome 64 Bit İndir

Birçok eklentiyi destekleyen Chrome kullanım açısından da oldukça kolaydır. Kurulum işleminden bahsetmek gerekirse, bütün işlemi neredeyse kendi kendine yapıyor diyebiliriz. İşte bu kolaylıkların da etkisi ile Chrome kullanıcıları hızla arttı. Sonuçta sizde bu sayfada olduğunuza göre sizde Chrome kullanıcısı olmak istiyorsunuz. Chrome ile daha hızlı ve güvenli internet sizinle.

Google Chrome kurulumunda problem yaşayanlar için Google Chrome Nasıl Kurulur videosu aşağıda sizlere sunulmuştur. Bu video sayesinde kolaylıkla kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşarsanız Yorum Gönder kısmından sorununuz bizimle paylaşın. En kısa sürede size çözüm ile geri dönüş yapılacaktır.

 

“Chrome İndir” için 2 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz