Sponsor Reklam

Facebook Oyun Çarşısı İndir

Yıllar geçmesine rağmen hala neden Facebook’un en çok kullanılan web sitelerinden birisi olduğunu en iyi anlatan cümle “sürekli” kendini kullanıcıları için yenilemesi diyebiliriz. Son çıkarttığı program Facebook Oyun Çarşısı (İngilizce adı: Facebook Games Arcade) ile tarayıcı problemlerinden kullanıcılarını kurtarmayı hedefliyor. Oyun sevenlerin bildiği gibi Flash Player ve Unity Player tarayıcılarda yasaklanmaya başladı. Chrome Unity Player desteğini 2015 yılında durdurdu ve Flash’ın da eski sürümlerini desteklemiyor. Npapi uygulamalarını güvenli bulmadığı için yasaklayan Chrome’a 2017 yılında Mozilla ve diğer tarayıcılarda eklenecektir.

Sponsor Reklam

İşte bu tür sorunlar yaşayan Facebook kullanıcıları oyunlarını rahat rahat oynasın diye şirket bir program geliştirdi. Program ilk önce test aşamasına sokuldu ve sadece belli kullanıcılara önerildi. İlerleyen süreçte tüm Facebook oyuncuları için sunulacak bu program ile rahatlıkla oyun oynamak mümkün olacak. Birçok eksiği olmasına rağmen ilerleyen süreçte bu eksikliklerin de giderileceği, oyun yapımcılarının da oyunlarını güncelleyerek bu platformda daha rahat çalışabileceğini düşünüyoruz.

Facebook Oyun Çarşısı İndir
Facebook Oyun Çarşısı İndir

Facebook Oyun Çarşısı Nedir? Facebook tarafından geliştirilerek Facebook oyunlarının oynanabileceği bir platform yaratan programdır. Chrome, Internet Explorer veya Mozilla olmadan hesabınıza bağlanarak oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Oyun Çarşısında oyunlarıma kaldığım yerden devam edebilir miyim? Evet. Tam olarak oynadığınız oyundaki tüm bilgiler Facebook Oyun Çarşısında yer alır.

Facebook Oyun Çarşısı Nasıl Kurulur? Kurulumu oldukça kolaydır. Aşağıda bulunan indirme bağlantısından programı indirdikten sonra iki kez tıklayarak çalıştırmanız ve ileri demeniz yeterlidir. Ekstra herhangi bir özellik istemez. Kurulum bittiğinde masaüstüne kısayol olarak kendini atacaktır. Programı açtığınızda Facebook Kullanıcı adı (e-posta, cep telefonu vb.) ve şifrenizi yazarak programa giriş yapabilirsiniz.

Facebook Oyun Çarşısı Yardım
Facebook Oyun Çarşısı Yardım

Facebook Oyun Çarşısı Yardım: Oyunların platforma kendilerini güncellemeleri hala devam ettiği için özellikle FPS (ateş etme oyunlarında) tam ekran ve fare sorunları vardır. Ama yakın bir zamanda tüm oyunlar sorunsuz bir şekilde oynanabilecektir. Sorun yaşadığınız yer olursa yazı altında bulunan yorum ekle kısmından bize sorabilirsiniz.

Facebook Oyun Çarşısı İndir

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

4 Resim 1 Kelime Cevapları

İndirKaydol sitesi olarak her zaman site kullanıcılarımıza yardımcı olmayı hedefledik. Daha önceden sizlere Resimli Kelime …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.