FireShot Ödül Kodu Al | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

FireShot Ödül Kodu Al

Oasis Games firmasının açık beta yayınına başladığı bu yepyeni FPS oyunu için ödül kodlarını bu yazımızın içerisinde nasıl alacağınızı ve kullanacağınız sizlere anlatacağız. Oyun şuan açık beta yayında olmasına rağmen çok geniş bir oyuncu kitlesine ulaştığını söyleyebiliriz. Tabi bunda firmanın etkin reklam politası ve FPS oyunları tutkunlarının çok olmasından kaynaklandığını belirtelim.

Özellikle Legend Online oyunu ile milyonlarca oyuncusu bulunan şirket, bu oyundaki başarısını diğer oyunlarında da sürdürmektedir. Her ne kadar hala en popüler oyunu Legend Online da olsa sanırız FireShot ile bu değişebilir. Öyle ki firma bu yeni oyununa oldukça güvenmekte ve birçok sitede reklamını vermektedir.

 

Oyun içinde hediye paketi dağıtımı olduğu kadar, etkinliklerde birçok ödül dağıtılmaktadır. Bu ödüllerde oldukça tatmin edicidir. Genellikle bir görevi yada bir başarıyı yakalama üzerine olan bu etkinlikleri de takip etmeniz de fayda vardır. Şuan için 10 farklı etkinlik bulunmaktadır, fakat bu etkinliklerden 2’si sona ermiştir. Bu etkinlikleri takip edebileceğiniz sayfaya ulaşmak için aşağıda bulunan FireShot Etkinlikleri butonuna tıklamanız yeterlidir.

FireShot Etkinlikleri

FireShot’tan şuan iki adet hediye paketi bulunmaktadır. Bunlardan ilkini oyuna başlar başlamaz alabilirsiniz. Bu paketin içinde Aug A3- Custom silahı, Nepal bıçağı, zırh, el bombası, tabanca ve %100 daha deneyim puanı kazanmanızı sağlayan kart bulunmaktadır. Bu güzel paketi kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca oyunda seviye 20 olduğunuzda bir hediye paketi daha alma şansınız bulunmaktadır. Seviye 20 paketinin içinde ise özel bir silah ve %100 ganimet artırıcı gibi etkili ödüller bulunmaktadır. Sizde bu ödülleri almak için ilk önce aşağıda bulunan FireShot Ödül Kodu Al bağlantısına tıklayarak ödül kodunuzu alın. Daha sonra oyuna girerek Market sekmesinden ödül kodunuzu girin ve hediye paketinizi alın. Cephanelik sekmesinde aldığınız ödülleri görebilirsiniz.

FireShot Ödül Kodu Al

FireShot-İndir-Kaydol-0

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak, indirmek ve kayıt olmak için aşağıdaki butona tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için bize aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

FireShot İndir – Kaydol

FireShot ödül kodunu nasıl alacağınızı anlattığımız sesli videoya aşağıda ulaşabilirsiniz.

“FireShot Ödül Kodu Al” için 31 Yorum

 • indirkaydol :

  G36C görevi “Grup Savaşı Modunda 240 Düşman Öldür ve Arena Modunda Yakın Saldırı Silahları İle 15 Oyuncu Öldür” şeklindedir. Bunları yaparsanız rahatlıkla görevi tamamlarsınız.

 • ömer çalıkoğlu :

  g36c silahında kullanılacak yakın saldırı silahı isimleri söyleyin lütfen

 • indirkaydol :

  G36C dışında 15 kişiyi de “M9 Bıçağı” ile ödürmeniz gerekmektedir. ABD askerleri tarafından kullanılan bıçak,paslanmaz çelikten üretilmiştir.İnce,sağlam ve oldukça keskindir.

 • oyunun emailini ve şifresini bilmiyorum

 • beyler bu 15 eylülde verecek
  15 eylülde kullanın ssat 12 den sonra

 • bu kodu nereye yazcam anlatırmısınız ?

 • Fireshot'a girerek Market sekmesinden ödül kodunu girerek, hediye paketinizi alabilirsiniz.

 • Kemal Kurç :

  fıreshot a girince market yerine git assağada ödül yazıyor ona tıkla ve aldığın sifreyi yaz paket geliyo onu aç birsirü hediyeleri al

 • çantanı aç sonra orda ödül kodu değiştire tıkla oraya yaz

 • hamza basaran :

  hedıye paketini alamıyorum oyunu ındırdım ve 53 lvl im ama olmuyo sayfanıza mı kayt olmam gerekıyor ve wallhack kullananlar var yada oyun başlamadan 1 veya 2 sanıye önce öldürme yetenegı olan lar var bu nasıl olur eger serbest se bende ısterım email olarak bana atabılırmısınız teşekkurtler

 • indirkaydol :

  Hamza Bey, hediye paketi her hesap için bir kez alınmaktadır. Hileler için ise oyun sürekli güncellenerek açıklar kapatılmaktadır. Hile yaptığı tespit edilenler süresiz olarak yasaklanmaktadır.

Yorum Yapabilirsiniz


iki + = 7