FireShot Ödül Kodu Al | www.indirkaydol.com | İndir, Kaydol, Kayıt Ol, Üye Ol, Oyna,

FireShot Ödül Kodu Al

Oasis Games firmasının açık beta yayınına başladığı bu yepyeni FPS oyunu için ödül kodlarını bu yazımızın içerisinde nasıl alacağınızı ve kullanacağınız sizlere anlatacağız. Oyun şuan açık beta yayında olmasına rağmen çok geniş bir oyuncu kitlesine ulaştığını söyleyebiliriz. Tabi bunda firmanın etkin reklam politası ve FPS oyunları tutkunlarının çok olmasından kaynaklandığını belirtelim.

Özellikle Legend Online oyunu ile milyonlarca oyuncusu bulunan şirket, bu oyundaki başarısını diğer oyunlarında da sürdürmektedir. Her ne kadar hala en popüler oyunu Legend Online da olsa sanırız FireShot ile bu değişebilir. Öyle ki firma bu yeni oyununa oldukça güvenmekte ve birçok sitede reklamını vermektedir.

 

Oyun içinde hediye paketi dağıtımı olduğu kadar, etkinliklerde birçok ödül dağıtılmaktadır. Bu ödüllerde oldukça tatmin edicidir. Genellikle bir görevi yada bir başarıyı yakalama üzerine olan bu etkinlikleri de takip etmeniz de fayda vardır. Şuan için 10 farklı etkinlik bulunmaktadır, fakat bu etkinliklerden 2′si sona ermiştir. Bu etkinlikleri takip edebileceğiniz sayfaya ulaşmak için aşağıda bulunan FireShot Etkinlikleri butonuna tıklamanız yeterlidir.

FireShot Etkinlikleri

FireShot’tan şuan iki adet hediye paketi bulunmaktadır. Bunlardan ilkini oyuna başlar başlamaz alabilirsiniz. Bu paketin içinde Aug A3- Custom silahı, Nepal bıçağı, zırh, el bombası, tabanca ve %100 daha deneyim puanı kazanmanızı sağlayan kart bulunmaktadır. Bu güzel paketi kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca oyunda seviye 20 olduğunuzda bir hediye paketi daha alma şansınız bulunmaktadır. Seviye 20 paketinin içinde ise özel bir silah ve %100 ganimet artırıcı gibi etkili ödüller bulunmaktadır. Sizde bu ödülleri almak için ilk önce aşağıda bulunan FireShot Ödül Kodu Al bağlantısına tıklayarak ödül kodunuzu alın. Daha sonra oyuna girerek Market sekmesinden ödül kodunuzu girin ve hediye paketinizi alın. Cephanelik sekmesinde aldığınız ödülleri görebilirsiniz.

FireShot Ödül Kodu Al

FireShot-İndir-Kaydol-0

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak, indirmek ve kayıt olmak için aşağıdaki butona tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için bize aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

FireShot İndir – Kaydol

“FireShot Ödül Kodu Al” için 13 Yorum

 • fıreshot ındırıyorum error verio neden inmiyor

 • indirkaydol :

  İndirme bağlantısı çalışıyor. Dosyayı indirdikten sonra Fireshot İndir dedikten ve bir müddet sonra bu hatayı alıyorsanız, sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanabilir. Bağlantıda kopma nedeniyle bu tür bir hata alıyor olabilirsiniz. Sorununuz hakkında daha detaylı bilgi verirseniz çok daha fazla çözüm önerimiz olacaktır.

 • interneti kapasam bastanacsam olurmu

 • olursa ole yapıcamm :) :D

 • olurmu

 • olmuyorrrrrrrrrrrrr

 • indirkaydol :

  Peki ne uyarısı veriyor? Mesela C’de yer kalmamış olabilir. D sürücüsü varsa orada deneyebilirsin.

 • tmm oldu abı

 • tmm oldu abı
  :) :D

 • Bugra Erkan :

  bana da aynısı oluyor

 • Aykut Asaf Bircan :

  İndirme bağlantısı çalışıyor. Dosyayı indirdikten sonra Fireshot İndir dedikten ve bir müddet sonra bu hatayı alıyorsanız, sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanabilir. Bağlantıda kopma nedeniyle bu tür bir hata alıyor olabilirsiniz. Sorununuz hakkında daha detaylı bilgi verirseniz çok daha fazla çözüm önerimiz olacaktır.

 • İndirme bağlantısı çalışıyor. Dosyayı indirdikten sonra Fireshot İndir dedikten ve bir müddet sonra bu hatayı alıyorsanız, sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanabilir. Bağlantıda kopma nedeniyle bu tür bir hata alıyor olabilirsiniz. Sorununuz hakkında daha detaylı bilgi verirseniz çok daha fazla çözüm önerimiz olacaktır.

 • C sürücünüzde yer kalmamış olabilir. Melih'in problemi buydu.

Yorum Yapabilirsiniz