Goley | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Goley Kaydol – Oyna

Futbol tutkunlarına binlerce oyuncuyla beraber rekabet etme şansı tanıyan Goley oyunu Joygame kalitesi ile Türkiye’de. Küçük ve sevimli futbolcuları, eğlenceli gol sevinçleri ve daha fazlasını sunan oyun tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak siz oyun severlere sunuldu. Sizde bir futbol tutkunu iseniz bu yazımızı dikkatlice okuyarak oyuna kayıt olabilir ve hemen oynayabilirsiniz.

Goley futbol oyunu 3 farklı mod içermektedir. 1 v 1, 2 v 2 ve menejerlik moduyla size farklı bir futbol deneyimi yaşatacaktır. Bilgisayarın yönlendirdiği futbolcuların yetenekleri kadar oyun içinde sizin futbol yeteneğiniz ve zekanız da ön plana çıkmaktadır. Güzel bir orta, pas yada şut ile takımınıza galibiyeti getirebilirsiniz.

 

Amatör futbolculardan dünya yıldızlarına kadar binlerce futbolcunun bulunduğu oyunda, rüya takımınızı oluşturabilirsiniz. Teknik yeterliliğiniz, dayanıklılığınız, futbol bilginiz sizi oyunda yenilmez bir takım yapabilir. Oluşturacağınız rüya takımı ile yenilmez bir futbol kulübüne sahip olabilirsiniz.

2005 yılından günümüze tüm futbol yıldızlarını barındıran oyunda devre arası olduğunda futbolcuların istatistiklerini, takım istatistiklerini görebilirsiniz. Bu bilgilere göre oyuncu değiştirebilir, taktiğinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca antreman maçları yaparak takımınızı değerlendirebilir ve onlara maç deneyimi yaşatabilirsiniz. Hava koşullarının da değiştiği maçlarda gerçeğe yakın bir futbol deneyimi sizleri bekliyor.

Goley oyununa kayıt olmak gerçekten çok kolay bir işlemdir. Bu işleme başlamak için aşağıda bulunan Goley Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Bir iki dakikalık kayıt işleminden sonra sizde hemen Goley oynayabilir ve futbol çoşkusuna ortak olabilirsiniz.

Goley Kaydol

 

“Goley Kaydol – Oyna” için 3 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz


7 − = iki