Sponsor Reklam

Hay Day İndir – Hay Day Oyna

Hareketli çiftlik hayatını merak ediyor ya da özlediniz mi? Grafik ve içeriğiyle aradığınız süper bir çiftlik oyunu sizlerle.. Kentin o stresli yaşamından bir nebze de olsa uzaklaşmanın eğlenceli, komik yolu HAY DAY’de.

Sponsor Reklam

Doğayla olan özlemin zevkli bir şekilde giderilmesini sağlayan oyunda toprak ekiyor, hayvanları besleyip ürünleri topluyor, balık bile avlayabiliyorken neden stresli olalım ki?

Sponsor Reklam

Gerçek bir çiftlikte ne varsa bu oyunda daha fazlası var. Tavuk, inek, domuz, koyun, av köpeği, tekir, eşek, doberman, at, keçi ve daha birçok komik hayvan olan bu çiftlikte kar yağarken tavuklar üşümemek için kulaklık, inekler ise atkı takıyor, komik suratlı, sempatik bir korkuluk oyunda size yardımcı oluyor. Acıkan hayvanlar dilleri dışarıda baygın yatıyor, çiftliğinize gelen müşteriler ürünlerinizi satın alabilmek için yüzlerine acınası bir surat ifadesi alıyor. Komşunuz Greg size lazım olabilecek alet edevatları verirken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Ürünlerinizi ister hemen satın, isterseniz de ekmek, peynir, şeker, kek, meyve suyu, suşi gibi tüketim ürünlerine çevirerek satın. Facebook ve Google Plus aracılığıyla arkadaşlarınızla da oynayabilir, onların çiftliklerine giderek ürünlerini satın alabilirsiniz. Her gün ziyaret ettiğiniz arkadaşlarınızın çiftliklerinden altın dolu hazineler bulabilirsiniz.

Seviyeniz ilerledikçe açılan dekorasyon eşyaları, çiçekler, ağaçlar, çalılar gibi birçok ürün ile çiftliğinizi gönlünüze göre kurmak sizin de en DOĞAL hakkınız. Oyunun cep telefonu ve tabletler için sürümleri bulunmaktadır. Android için Hay Day İndir ve iPhone – iPad Hay Day İndir bağlantıları aşağıda mevcuttur. Doğa, hayvan ve organik ürün sevenler haydi Hay Day oynamaya.

iPhone ve iPad için Hay Day İndir   Android Cep ve Tabletler için Hay Day İndir

Bilgisayardan Hay Day Nasıl Oynanır?

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Big Bait Kaydol – Oyna

Balık tutkunları ve strateji oyunları sevenleri buluşturan Big Bait oyunu son zamanların en iyi simülasyon …

57 Yorumlar

  1. Banu Hanım, ilginiz ve geri dönüşünüz için biz teşekkür ederiz.

  2. cox guzel oyun hay day

  3. bilgisayara nasil yukleniyor

  4. harika bi oyun simdi yukledim cok guzel oyun

  5. Lumiada haydayi indiremiyorum yardimm

  6. bilgisayardan yuklesem vırus girermı

  7. Bilgisayardan oynamak için http://www.indirkaydol.com/bilgisayardan-hay-day/ burada anlatılanları yapman gerekli. BlueStacks programını kurman gerekli, virüssüz bir programdır. Anlatıldığı gibi indirip kurarsan sorun yaşamazsın.

  8. Senden daha güzel olamaz!

  9. Senden daha harika olamaz! 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.