Kung Fu | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Kung Fu Kaydol – Kung Fu Oyna

Son yılların en çok oynanan oyunlarını üreten OASIS Games’den yine çok beğenilecek ve tamamen Türkçe Kung Fu oyunu piyasaya çıktı. Tarayıcı üzerinden oynanan oyun 2.5D boyutlu ve MMORPG tarzındadır. Sürekli yeni sunucu açıldığını ve sunucuların oldukça hızlı olduğunu belirtelim. Bu tarz oyunları seviyorsanız Kung Fu’yu da kesinlikle beğeneceksiniz.

Sponsor Reklam

Uzak doğu kültürünü oyunun içine çok güzel entegre edildiğini söyleyelim. Çakralar, meditasyon, kıfayetler, silahlar vb. birçok alanda uzakdoğunun o mistik havasını hissediyorsunuz. Oyunda yer alan 4 farklı karakter sınıfıda yine bu şekildedir. Tai Chi, Şaman, Shaolin ve Samuray ismindeki bu sınıfların erkek ve kadın karakterleri bulunmaktadır.

 

Karakterlerin her birinin farklı özellikleri, artı ve eksi yönleri vardır. Oyuna başlarken seçeceğiniz karakteri daha sonra değiştiremeyeceğinizi hatırlatalım. Bu nedenle doğru bir seçim yapmak için iyi bir inceleme yapmanızı öneririz. Karakterlerin ilerde evlenmesi de mümkündür. Bu nedenle kadın bir karakter seçerseniz bu artı özellik veren işlemi daha kolay yapabilirsiniz. Tabi kadın bir karakter kullanmakta sakınca görmezseniz.

Sponsor Reklam

Oyunun en ilginç yanlarından birisi ise otomatik saldırı yapabilmenizdir. Böylelikle sürekli fareye tıkla, klavyeye bas derdi yaşamazsınız. Siz taktiği belirler, saldırılacak düşmanın bölgesine gider ve otomatik saldırı başlatırsınız. Kahramanınız otomatik saldırır, bakır toplar, eşyaları alır ve sizin belirleyeceğiniz diğer işlemleri yapar.

 

Kung Fu oyununda birçok ayrıntı bulunmaktadır. Ana görevler, yan görevler, meditasyon, elit düşman, fare avı, boss savaşı, birlik katkısı, birlik becerileri, stand açma, mor ekipman bulma, binek eğitimi, binek gelişimi, beceri öğrenme, meridyen ve çok daha fazlası oyun içinde mevcuttur. Uzak doğunun Kung Fu ustası olmak istiyorsanız, tamamen Türkçe olan Kung Fu oynamalısınız. Karakterinizi yaratmak için aşağıda bulunan Kung Fu Kaydol butonuna tıklayın ve sizde hemen bu mistik dünyanın bir parçası olun.

Sponsor Reklam

Kung Fu Kaydol

Kung-Fu-Kaydol-Kung-Fu-Oyna-0

 

“Kung Fu Kaydol – Kung Fu Oyna” için 15 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz