Legend Online | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna |

Legend Online İndir – Kaydol

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: MMORPG - Tarayıcı Tabanlı
Eklenme: 10 Mayıs 2013
Dil: Türkçe
Boyut: 1.5 Mb (Hızlı Giriş)
Üretici: OAS Games
İS: Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
62.348 Kez Okundu

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olan Legend Online her geçen gün daha fazla sunucu ve oyuncu ile büyümeye devam etmektedir. Çin’de üretilen oyun anavatanında da en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Daha sonra OasGames şirketi tarafından Türkçe ve Portekizce hakları satın alınan oyun, İngilizce Wartune ismiyle ayrı bir firma tarafından sunulmaktadır.

Sponsor Reklam

İlk başta sadece facebook üzerinden girilen oyun daha sonra kayıt sayfası açtırmış ve facebook dışında da oynama imkanı sunmuştur. Legend Online hızlı giriş programı ile de tarayıcıya ihtiyaç duymadan oynama imkanı sunmuştur. Bu program ile oyun hızıda gelişmiştir.

 

İlk başta sadece facebook üzerinden girilen oyun daha sonra kayıt sayfası açtırmış ve facebook dışında da oynama imkanı sunmuştur. Legend Online hızlı giriş programı ile de tarayıcıya ihtiyaç duymadan oynama imkanı sunmuştur. Bu program ile oyun hızıda gelişmiştir.

Sponsor Reklam

Legend Online Flash altyapısını kullanan MMORPG (çoklu oyunculu çevrim içi ro lyapma oyunu) tarzında bir oyundur. Okçu, savaşçı ve büyücü olmak üzere 3 farklı sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın kendine has özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır. En basit şekilde bahsetmek gerekirse Okçu özellikle Boss savaşlarında daha fazla altın kazanabilir; savaşçı ek sahneleri geçmekte daha başarılıdır; büyücü her takımda olması gereken karakterdir.

 

Oyunun herkes tarafından beğenilmesinin en büyük nedeni içinde sürekli sizi meşgül edecek birşeylerin olmasıdır. Boss savaşları, ek sahneler, çiftlik, kader, meydan savaşları, birlik savaşları vb. birçok etkinlik ve iş oyun içinde belli saatlerde aktif hale gelir. Sürekli bu saatlerde değişiklik olsa da sonuçta sabah 10 akşam 10 arası bu etkinliklerden biri kesin olmaktadır.

Sponsor Reklam

Legend Online kolay bir oyun değildir, birçok ayrıntı barındırır. O kadar çok yapılması gereken iş, geliştirilmesi gereken özellik, yeni kıyafet yapımı vardır ki zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Legend Online Yardım’ı şeklinde sizlere bir konu açarak sormak istediğiniz sorulara cevaplar sunacağız.

Oyunun en kötü tarafı ise ne yazık ki oyun yönetimidir. Ne yazık ki çok uzun süre oyun içi küfür ve hakaretlere önlem alamadılar. Bu nedenle yazı sahibi de olmak üzere birçok oyuncuyu kaybettiler. Şuan kendi sitesi üzerinden oynamayı sağlayan yeni sunucular açmaktadırlar. Legend Online Oas sunucuları adı altında geçen bu sunuculara kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Legend Online Kaydol işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Legend Online Kaydol

LEGEND ONLİNE BEDAVA ELMAS KAZANMA: Oyunun yeni getirdiği bir sistemle bedava elmas kazanabilirsiniz. Tamamen yasal ve oyunun kendi oluşturduğu bu sistemde yapmanız gerekenler çok basittir. Aşağıda linki verilen Bedava Elmas Kazan yazısına tıklayarak Legend Online Bonus sistemine üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra ise size verilen “referans bağlantısı” ile insanları oyuna kayıt yaptırdığınızda oyun size bedava elmas verecektir. Kayıt yaptıran kişiler harcama yaptığında sende elmas kazan! Yeni getirilen özellikler ile artık gerçek parada kazanabilirsiniz.

Legend Online Bedava Elmas Kazan

LEGEND ONLİNE PROMO KOD: Oyunun sunduğu kodunuzu aldınız mı? Almadıysanız yapmanız gereken aşağıda bulunan Legend Online Promo Kod al yazısına tıklamanız yeterlidir. Oyun promo kod / ödül kodu dağıtmayı durdurmuştur.

Legend Online Promo Kod

OasisGames yeni birçok oyun çıkarmış olsa da hiç biri Legend Online kadar popüler ve başarılı olamadı. Fire Shot, Kung Fu vb. birçok oyunu piyasaya süren firma yine de en çok bu oyun sayesinde anılmaktadır. Hala yeni sunucuların açıldığı oyun inanılmaz yükselişini devam ettirmektedir.

Oyun hakkında daha fazla bilgi için videoları izleyebilirsiniz. Size yardımcı olacaktır. Oyun hakkında yeni haberleri ve güncellemeleri sitemizden vermeye devam ediyoruz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum formlarını kullanmaktır.

Oyun içinde nasıl savaşlar olduğu hakkında bilgi edinebileceğiniz, sadece anfideki tekli savaşları gösteren videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

“Legend Online İndir – Kaydol” için 11 Yorum

Yorum Yapabilirsiniz