1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Anasayfa / Basit Programlar / Nero Burning ROM İndir

Nero Burning ROM İndir

Tam adı Nero Free olan bu ücretsiz versiyon gerçekten çok işinize yarayacak. CD/DVD hazırlama (yakma) konusunda bir numara olan, yılların programı Nero artık ücretsiz versiyonda sunmaktadır. Yıllarca kaçak Nero arayan, kullananlar artık “yasal” olarak Nero kullanabilecekler. Müzik, film, resim, belge neleri kopyalamak, saklamak isiyorsanız artık çok kolay.

Sponsor Reklam

CD/DVD kullanarak dosya saklamak çok kalmadıysa da hala yoğun belgelere sahip insanların tercih ettiği bir yöntem. Ayrıca usb disk olmadığında bilgiyi taşımanın, aktarmanın en kolay yollarından birisi kuşkusuz CD ve DVD’dir. Bu nedenle belgeleri, resimleri ve videoları yedeklemek ve taşımak için Nero kullanmak gerekmektedir. Nero’nun ücretsiz 118 MB’lık deneme sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

Nero Burning ROM Deneme Sürümü İndir

Sponsor Reklam

Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra akıllı TV’ler de evlere girmeye başladı. Kaliteli görüntüleriyle insanların özellikle film izleme zevkini arttıran bu TV’lere bilgi aktarmak için yine CD ve DVD’ler  kullanılmaktadır. DVD’ye aktarılan fotoğraf albümünü ailece oturup TV’den izlemekte son zamanlarda en çok yapılan işlemlerden biridir.Tabi DVD’ye resimleri aktarmak için yine Nero’ya ihtiyacınız olacaktır.

Ücretli sürümü tabiki daha fazla özellik içeren Nero’nun bu sürümü de kullanıcıları tatmin edecek kadar başarılıdır. Yeniden yazılabilir CD ve DVD’leri silme özelliği bu sürümde de mevcuttur. Ayrıca CD ve DVD’lerin özelliklerini gösteren araçta yine program içinde yer almaktadır. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu sürümü indirmek ve kurmakta gayet kolaydır. Her bilgisayara lazım Nero programını bilgisayarınıza indirmenizde fayda var.

Buna baktınız mı?

Arc Welder APK Çalıştırıcı Program

Arc Welder İndir

Akıllı telefon oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarda oynamak için BlueStacks programı kullanan birçok kişi oldukça şikayetçiydi. …

Senin sorun nedir?