Sponsor Reklam

RaidCall İndir – Kaydol

Özellikle MMO (çoklu oyunculu çevrimiçi) tarzındaki oyunları oynayanlar ile kendi radyosunu yapmak isteyenler için mükemmel bir program olan RaidCall hızla kullanıcısı sayısını arttırmaktadır. Teamspeak programını bilenlerin ve kullananların zorlanmayacağı program tamamen ücretsiz olması ve ekstra özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Sponsor Reklam

RaidCall en basit tabir ile bilgisayardan kullanabileceğiniz bir telsizdir. Online oyunlarda oyuncuların biribiriyle haberleşme zorunluluğu, bu programı tüm oyun severlerin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Oyun içinde yardım isteme, yardım etme, toplu saldırı, toplu savunma ve muhabbeti sadece tek tuşla sesli olarak yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Sponsor Reklam

Program kurulumu ve kullanımı açısından gayet kolay bir programdır. Programın şuan için Türkçe dil desteği yoktur. Fakat indirkaydol.com olarak sizlere programı nasıl kuracağınızı, kullanacağınızı ve programa nasıl kayıt olacağınızı video ile anlatacağız. Bu nedenle çokta zorlanmadan programı kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Raidcall İndir

Programın yapısından bahsetmek gerekirse, her kullanıcı kendine özel bir hesap adına ve nicke sahiptir. Her bir kullanıcı bir oda kurma hakkına sahiptir. Aynı zamanda dilediği kadar odaya üye, yönetici olma hakkına sahiptir. Oda  mantığını açıklamak gerekirse belirli bir konuda kullanıcıların birleştiği, yöneticisi ve üyeleri olan toplanma yeridir. Örnek olarak Legend Online oyunundaki birliğiniz için bir oda açabilirsiniz. Böylelikle birlik içinde haberleşmeyi ve iletişimi kolay bir şekilde sağlarsınız.

Oda kurucusu odaya yöneticiler atayabilir. Yöneticiler odaya üye kabul edilmesi, üye sesi kapatma, üye atma, oda içinde bölümler oluşturma gibi ayrıcalıklara sahip olabilir. Raidcall’da oda içinde ihtiyacınıza göre bölümler oluşturabilirsiniz. Yine örnek olarak Legend Online’daki birliğinize yeni katılanlar için Yardım bölümü açabilirsiniz. Birkaç bölüm örneği verirsek Yönetici Toplantısı, Geyik, Müzik, Grup Kurma, Saray Görevleri, Birlik Savaşı vb. daha iyi anlaşılacaktır.

Program online oyuncular kadar müzik tutkunları içinde güzel bir deneyim sunar. İnsanların sadece sizin odanıza gelip yayınladığınız müziği dinlemesini sağlayabilirsiniz. İnsanların müzik yayını sırasında konuşmasını istemiyorsanız oda bölümlerini buna göre ayarlayabilir ve sadece kurucunun konuşmasını sağlayabilirsiniz. Üyeler isterlerse yazarak sohbet edebilirler.

Sesli iletişim programları içinde özel bir yeri olan Raidcall’u herkesin kesinlikle denemesini öneririz. Bu güzel programın tamamen ücretsiz olması ise çok büyük bir avantajdır. Programın kurulum ve kullanımı için yapmanız gerekenler video da sizlere anlatılacaktır.

Raidcall Kaydol

Captcha hatası alanlar için yeni ve kesin çözüm – bu videoyu izleyerek hem kurulumu yapabilirsiniz hem de sorunsuz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. RaidCall İndir  işlemleri ile programın kurulumunun nasıl yapıldığını anlatan videodur.

RaidCall Nasıl Kullanılır öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan videoyu izlemeniz yeterlidir.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Alo Videolu Sohbet Uygulaması İndir – Kaydol

Sosyal sitelerin yapısı da oldukça değişiyor. Artık daha hızlı, daha kolay bir şekilde arkadaş edinebiliyorsunuz. …

150 Yorumlar

  1. Ümit Dalıcı Raidcall iyice bozdu 🙁 Tamam ücretsiz ama her tarafı dert olmaya başladı.

  2. birkaç gün uğraştıktan sonra kaydolmayı başardım şuan ingilizcede olsa girebiliyorum

  3. yeyeyeyyeyeyeyyeyeyeyeyyeyeyeyey

  4. en sona kadar geliyorum kelime dogrulamayı yazıyorum en son kaptan test başarısız oldu diyor neden

  5. "Capctha Test" hatası alıyorsun. Raidcall'u sitemizden indir, bilgisayarına kur sonra aç ve sağ altta bulunan Create New Account yazısına tıklayarak Raidcall'a kayıt ol.

  6. İndir Kaydol Saolun

  7. En sona geliyom CAPTCHA test faulde diyo ne yapmalıyım

  8. ÇOK GUZEL BİR İLETİŞİM

  9. benim adım efe 17 yasındayım kaydolmak istiyorum

  10. Efe Raidcall kayıt olmak için yazı altında bulunan videodan yardım alabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.