1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Anasayfa / İletişim Programları / RaidCall İndir – Kaydol

RaidCall İndir – Kaydol

Özellikle MMO (çoklu oyunculu çevrimiçi) tarzındaki oyunları oynayanlar ile kendi radyosunu yapmak isteyenler için mükemmel bir program olan RaidCall hızla kullanıcısı sayısını arttırmaktadır. Teamspeak programını bilenlerin ve kullananların zorlanmayacağı program tamamen ücretsiz olması ve ekstra özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Sponsor Reklam

RaidCall en basit tabir ile bilgisayardan kullanabileceğiniz bir telsizdir. Online oyunlarda oyuncuların biribiriyle haberleşme zorunluluğu, bu programı tüm oyun severlerin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Oyun içinde yardım isteme, yardım etme, toplu saldırı, toplu savunma ve muhabbeti sadece tek tuşla sesli olarak yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Program kurulumu ve kullanımı açısından gayet kolay bir programdır. Programın şuan için Türkçe dil desteği yoktur. Fakat indirkaydol.com olarak sizlere programı nasıl kuracağınızı, kullanacağınızı ve programa nasıl kayıt olacağınızı video ile anlatacağız. Bu nedenle çokta zorlanmadan programı kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Raidcall İndir

Programın yapısından bahsetmek gerekirse, her kullanıcı kendine özel bir hesap adına ve nicke sahiptir. Her bir kullanıcı bir oda kurma hakkına sahiptir. Aynı zamanda dilediği kadar odaya üye, yönetici olma hakkına sahiptir. Oda  mantığını açıklamak gerekirse belirli bir konuda kullanıcıların birleştiği, yöneticisi ve üyeleri olan toplanma yeridir. Örnek olarak Legend Online oyunundaki birliğiniz için bir oda açabilirsiniz. Böylelikle birlik içinde haberleşmeyi ve iletişimi kolay bir şekilde sağlarsınız.

Oda kurucusu odaya yöneticiler atayabilir. Yöneticiler odaya üye kabul edilmesi, üye sesi kapatma, üye atma, oda içinde bölümler oluşturma gibi ayrıcalıklara sahip olabilir. Raidcall’da oda içinde ihtiyacınıza göre bölümler oluşturabilirsiniz. Yine örnek olarak Legend Online’daki birliğinize yeni katılanlar için Yardım bölümü açabilirsiniz. Birkaç bölüm örneği verirsek Yönetici Toplantısı, Geyik, Müzik, Grup Kurma, Saray Görevleri, Birlik Savaşı vb. daha iyi anlaşılacaktır.

Program online oyuncular kadar müzik tutkunları içinde güzel bir deneyim sunar. İnsanların sadece sizin odanıza gelip yayınladığınız müziği dinlemesini sağlayabilirsiniz. İnsanların müzik yayını sırasında konuşmasını istemiyorsanız oda bölümlerini buna göre ayarlayabilir ve sadece kurucunun konuşmasını sağlayabilirsiniz. Üyeler isterlerse yazarak sohbet edebilirler.

Sesli iletişim programları içinde özel bir yeri olan Raidcall’u herkesin kesinlikle denemesini öneririz. Bu güzel programın tamamen ücretsiz olması ise çok büyük bir avantajdır. Programın kurulum ve kullanımı için yapmanız gerekenler video da sizlere anlatılacaktır.

Raidcall Kaydol

RaidCall Kaydol 2015 yeni video.

RaidCall İndir  işlemleri ile programın kurulumunun nasıl yapıldığını anlatan videodur.

RaidCall Nasıl Kullanılır öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan videoyu izlemeniz yeterlidir.

Buna baktınız mı?

imo

imo İndir – Kaydol

Akıllı telefon ve tabletler için sohbet programları sayısı hızla artmaktadır. Sizlere kaliteli ve ihtiyaca uygun …

139 Yorumlar

 1. en sonunda şekilleri yazma yerinde yazıorum aynısını kaydolmuor yanlış dior

 2. Raidcall'un web sitesinde problem 4-5 aydır var. Raidcall'a sorunsuz kayıt olmak için Programı sitemizden indirin kurun ve açtığınızda altta "Create new account" diyerek kayıt olabilirsiniz.

 3. Programı sitemizden indirip tekrar kurun düzelecektir.

 4. KAydolorku En Sonda Cizgili 4 Harfı Aynı ŞEkilde Yazıyom CAPTCHA test failed. Diyo Olmuyo

 5. Sorun sizden değil Raidcall'un web sitesinden kaynaklanıyor. Raidcall'a sorunsuz kayıt olmak için Programı sitemizden indirin kurun ve açtığınızda altta "Create new account" diyerek kayıt olabilirsiniz.

 6. Ya beyler Robot degiimi kabul etmıyor napmam laım

 7. Programı sitemizden indirip bilgisayarına kurup açtığında sol alt kösede "create new account" yazar. Oradan kayıt olmalısın.

 8. raidcall kaydol da en alt kısımdaki harf kelimesi yazıyoruzda neden olmuyor acaba yardımcı olurmusunuz

 9. beyler bu raidcall türkçe olmuyormu acaba bilen varsa yardımcı olabilirmi lütfen

 10. Programı sitemizden indirip bilgisayarına kurup açtığında sol alt kösede "create new account" yazar. Oradan kayıt olmalısın.

 11. Raidcall Türkçe dil desteği sunmamaktadır. 🙁

 12. Word Verification Nedir Olmuyor

 13. ya robot kısmında yazıyorum
  olmuyo

 14. cereate new account a basıyorum acılmıyo yardım

 15. Programı kaldırın ve sitemizden indirip kurun düzelir.

 16. Word Verification: Kayıt sırasında resimde gözüken rakam ve sayıları girme işlemidir. Fakat Raidcall'un sitesinde 6 aydır bu problem var. Sorun sizden kaynaklanmıyor. Raidcall'a kayıt olmak için programı sitemizden indirin bilgisayarınıza kurun. Açtığınızda sol alt kösede "create new account" yazar. Oradan kayıt olabilirsin.

 17. indir kaydol create my account butonu çalışmıyor 502 Bad Gateway hatası veriyor ne yapmam lazım formda sıkıntı yok

Senin sorun nedir?