RaidCall İndir, Kaydol, Kayıt Ol | indirkaydol.com | İndir, Kaydol, Kayıt Ol, Üye Ol, Oyna |

RaidCall İndir – Kaydol

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 7.3.6
Eklenme: 14 Mayıs 2013
Dil: İngilizce
Boyut: 5.5 Mb
Üretici: RaidCall
İS: Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
74.004 Kez Okundu

Özellikle MMO (çoklu oyunculu çevrimiçi) tarzındaki oyunları oynayanlar ile kendi radyosunu yapmak isteyenler için mükemmel bir program olan RaidCall hızla kullanıcısı sayısını arttırmaktadır. Teamspeak programını bilenlerin ve kullananların zorlanmayacağı program tamamen ücretsiz olması ve ekstra özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RaidCall en basit tabir ile bilgisayardan kullanabileceğiniz bir telsizdir. Online oyunlarda oyuncuların biribiriyle haberleşme zorunluluğu, bu programı tüm oyun severlerin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Oyun içinde yardım isteme, yardım etme, toplu saldırı, toplu savunma ve muhabbeti sadece tek tuşla sesli olarak yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

 

Program kurulumu ve kullanımı açısından gayet kolay bir programdır. Programın şuan için Türkçe dil desteği yoktur. Fakat indirkaydol.com olarak sizlere programı nasıl kuracağınızı, kullanacağınızı ve programa nasıl kayıt olacağınızı video ile anlatacağız. Bu nedenle çokta zorlanmadan programı kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın yapısından bahsetmek gerekirse, her kullanıcı kendine özel bir hesap adına ve nicke sahiptir. Her bir kullanıcı bir oda kurma hakkına sahiptir. Aynı zamanda dilediği kadar odaya üye, yönetici olma hakkına sahiptir. Oda  mantığını açıklamak gerekirse belirli bir konuda kullanıcıların birleştiği, yöneticisi ve üyeleri olan toplanma yeridir. Örnek olarak Legend Online oyunundaki birliğiniz için bir oda açabilirsiniz. Böylelikle birlik içinde haberleşmeyi ve iletişimi kolay bir şekilde sağlarsınız.

Oda kurucusu odaya yöneticiler atayabilir. Yöneticiler odaya üye kabul edilmesi, üye sesi kapatma, üye atma, oda içinde bölümler oluşturma gibi ayrıcalıklara sahip olabilir. Raidcall’da oda içinde ihtiyacınıza göre bölümler oluşturabilirsiniz. Yine örnek olarak Legend Online’daki birliğinize yeni katılanlar için Yardım bölümü açabilirsiniz. Birkaç bölüm örneği verirsek Yönetici Toplantısı, Geyik, Müzik, Grup Kurma, Saray Görevleri, Birlik Savaşı vb. daha iyi anlaşılacaktır.

Program online oyuncular kadar müzik tutkunları içinde güzel bir deneyim sunar. İnsanların sadece sizin odanıza gelip yayınladığınız müziği dinlemesini sağlayabilirsiniz. İnsanların müzik yayını sırasında konuşmasını istemiyorsanız oda bölümlerini buna göre ayarlayabilir ve sadece kurucunun konuşmasını sağlayabilirsiniz. Üyeler isterlerse yazarak sohbet edebilirler.

Sesli iletişim programları içinde özel bir yeri olan Raidcall’u herkesin kesinlikle denemesini öneririz. Bu güzel programın tamamen ücretsiz olması ise çok büyük bir avantajdır. Programın kurulum ve kullanımı için yapmanız gerekenler video da sizlere anlatılacaktır.

RaidCall Kaydol

RaidCall İndir ve RaidCall Kaydol işlemleri ile programın kurulumunun nasıl yapıldığını anlatan videodur.

RaidCall Nasıl Kullanılır öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan videoyu izlemeniz yeterlidir.

“RaidCall İndir – Kaydol” için 34 Yorum

 • Ilker Oğulcan Sayın Peki burada niye küfür ediyorsun arkadaş.
  Hakkında yasal işlem mi başlatalım?

 • Raidcall her online oyun oynayana lazım

 • Emre Özcan :

  mkkk kaydol diyom olmuyorr

 • Nerede takılıyorsunuz, nerede hata alıyorsunuz?

 • Referans hesabı "optional-seçenek" yani orayı boş bırakabilirsiniz.

 • [ESKIDOST]Loncasına Alım Var Rcli Rc Ip:8123344 Buyurun Gelin Oynanılan Sv : Geldiginde Gör
  Oynanılan Svnin Türü:Emek Yardımlasma Varmı İteme Sikillere: Var Kalıcı Degilim Diyenler Gelmesin Kalıcı adam Arıyoruz

 • İndir Kaydol başlatmassan atam değilsin

 • Süleyman Kaplan – İlker Oğulcan'ın ailesine ulaşıldı. Annesi İlker adına çok özür dileyerek bir daha "olmayacağını" iletti.

  Emin olun "birileri" ders alsın diye yasal işlem başlatabilirim. Sonuçta "ip" adresi ve zaman bilgileri delil olarak kullanılabiliyor.

 • Harun Taşcıoğlu :

  sen bi susarmısın ibinnenin çocuğu ası orospuluğu sen yapıon amk evladı dalyarrak ya

 • krdş Reference Account yerini boş bırakıyorum
  sonra herşeyi doldurup basıyorum Create yazan yere ”’ This account has already been taken, please enter a new one.”’ diye bişey yazıo nedir o bi anlatırmsn Birde KAYIT OLMA LİNK açılmıyor söylüyeyim dedim

 • indirkaydol :

  Hasan bey, kaydolmak istediğiniz isimle hesap alınmış. Başka bir isimle denerseniz sorununuz düzelir. Ayrıca e-posta adresinizin de önceden RaidCall’da hesap açmak için kullanılmamış olması lazım.

 • güzel oyun

 • kahraman012 :

  kanki ne haber

 • raidcall kaydol yaptım. Çok güzel bir program, müthiş.

Yorum Yapabilirsiniz